О нас

Co všechno dokážeme?

Najdeme takový pozemek pro stavbu, který bude vyhovovat všem přáním a požadavkům zákazníka

Efektivně působit ve všech regionech ČR

Získat veškerou potřebnou dokumentaci v souladu s legislativou ČR

Vyrobit projektovou dokumentaci a nechat schválit projekt u všech vládních agentur

Stavět kvalitní domy, renovovat byty a kanceláře včas a v souladu s rozpočtem

Vlastnoručně provádět veškerý komplex stavebních a instalačních prací

Realizovat projekty „na klíč“ – od snu o vlastním domově až po výběr podlahových materiálů, obkladů koupelen, záclon a designu pozemku

Наша команда

Annas Younis
Ředitel firmy anastavgroup@seznam.cz

Iuliia Palii

Ekonom firmy
+420 774 047 473 anastavgroup@seznam.cz

Karel Haushalter

Obchodní manažer
+420 602 619 038 anastavgroup@gmail.com

Andrey Ayzenberg

Stavby vedoucí
+420 777 412 790

Našimi základy jsou

Tým

Anastav Group je tým podobně smýšlejících lidí se odborným vzděláním a rozsáhlými pracovními zkušenostmi. Pracujeme spolu jíž 12 let. Naší zaměstnanci mají veškeré potřebné znalostí a umí je aplikovat v praxi. Jsme zodpovědní za kvalitu na každé etapě výstavby.

Služby

Renovace bytů a domů, komplexní rekonstrukce kanceláří, elektroinstalace, opravy střech a ventilačních systémů, fasádní práce, výstavba bytových domů a demolice starých budov – zabýváme se skoro vším, co souvisí se stavebnictvím.

Komplexní přístup

Nabízíme široký kompletní seznam stavebních služeb – od nalezení pozemku až po návrh zahrady dokončeného domu. Můžete se na nás spolehnout ve všech záležitostech souvisejících s realizaci projektu vašeho bydlení.

Flexibilní podmínky

Během uzavření smlouvy budete kontaktovat s lidmi, ne s korporaci. Jsme připraveni nabídnout podmínky spolupráce, které Vám budou vyhovovat.

Ceny

Díky absenci zprostředkovatelů a naším zkušenostem nabízíme jedny z nejlepších cen pro stavby domů v České republice. Našli jsme rovnováhu mezi ziskem a kvalitou.

Lhůty

Stavební lhůty pro každý projekt jsou individuální a závisí na mnoha faktorech. Ale vždy je přísně dodržíme. Jsme precizní.

Recenze

Mnoho velkých společností nám důvěřuje – spolupracujeme s takovými společnostmi jako SN holding s.r.o, Rificzech s.r.o, MPS – elektroinstalace a.s, Alza.cz, Kartusek-Ekostav s.r.o. atd. Desítky rodin bydlí v domech, které jsme postavili.